Refluks – poradnik dla pacjenta

Choroba Refluksowa Poradnik dla PacjentówPoradnik Choroba Refluksowa Przełyku autorstwa dr Konrada Kokurewicza to doskonały bestseller, który kupiło już ponad 9 000 czytelników.

Dzięki niemu chorzy na refluks poznają nie tylko metody skutecznego leczenia, ale zyskują wiarę w to, że chociaż jest to schorzenie przewlekłe to nawet w 90% całkowicie wyleczalne.
Poradnik w jasny i czytelny sposób traktuje o chorobie refluksowej. Autor wyjaśnia czym jest ta dolegliwość, jak się objawia i dlaczego w ogóle powstaje. Na kartach książki opisane są nie tylko badania, jakie należy wykonać w celu diagnozy tego rodzaju choroby czy możliwości leczenia farmakologicznego, ale przede wszystkim zawarty jest tu szereg porad, jak radzić sobie z refluksem w warunkach domowych.
Autor książki stawia na zbilansowaną i odpowiednią dietę, wskazuje nie tylko produkty, które należy spożywać czy ograniczać, ale dostarcza także gotowe przepisy na dania, które łagodzą objawy refluksu. Okazuje się, że nie tylko nawyki żywieniowe czy składniki diety mają tutaj duże znaczenie, ale także sposób konsumowania dań.

Poradnik Choroba Refluksowa Przełyku – Poradnik dla Pacjentów dostępny jest teraz w wersji papierowej oraz elektronicznej. Z całą pewnością jest to jedna z obowiązkowych pozycji dla wszystkich, którzy borykają się z przewlekłą chorobą refluksową oraz tych, którzy dopiero zaczynają odczuwać pierwsze symptomy tego uporczywego schorzenia.

Chociaż książka nie zastąpi specjalistycznej wizyty lekarskiej to wskaże możliwości nieinwazyjnego aczkolwiek skutecznego leczenia refluksu.

One thought on “Refluks – poradnik dla pacjenta

  1. Daniel

    A propo mojego komentarza na stronie głownej… oczywiście kupiłem ten poradnik i stwierdzam właśnie, że to jest coś co się powinno dawać u lekarza, który mówi Ci – sorry ale masz refluks! Piekna robota z tym poradnikiem

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *